WEDSTRIJDSCHEMA

Kantel je telefoon om het volledige schema te zien
  • Sponsor VHC Jongens BV
  • Sponsor Spelt

Wedstrijdschema zaterdag 7 september

11:00 uur Ajax - Bayer Leverkusen Veld Pancratius
Anderlecht - Sparta Veld SCB
13:00 uur Ajax - Anderlecht Veld Pancratius
Bayer Leverkusen - Sparta Veld SCB
15:00 uur Ajax - Sparta Veld Pancratius
Bayer Leverkusen - Anderlecht Veld SCB
12:00 uur Feyenoord - K.R.C. Genk Veld Pancratius
RB Leipzig - AZ Veld SCB
14:00 uur Feyenoord - RB Leipzig Veld Pancratius
K.R.C. Genk - AZ Veld SCB
16:00 uur Feyenoord - AZ Veld Pancratius
K.R.C. Genk - RB Leipzig Veld SCB
Ajax - Bayer Leverkusen -
Anderlecht - Sparta -
Ajax - Anderlecht -
Bayer Leverkusen - Sparta -
Ajax - Sparta -
Bayer Leverkusen - Anderlecht -
Feyenoord - K.R.C. Genk -
RB Leipzig - AZ -
Feyenoord - RB Leipzig -
K.R.C. Genk - AZ -
Feyenoord - AZ -
K.R.C. Genk - RB Leipzig -

Wedstrijdschema zondag 8 september

Wed. 1 9:30 uur Nummer 1 poule A - Nummer 4 poule B Veld Pancratius
Wed. 2 Nummer 2 poule A - Nummer 3 poule B Veld SCB
Wed. 3 10:30 uur Nummer 3 poule A - Nummer 2 poule B Veld Pancratius
Wed. 4 Nummer 4 poule A - Nummer 1 poule B Veld SCB
Wed. A 12:00 uur Verliezer wedstrijd 1 - Verliezer wedstrijd 3 Veld Pancratius
Wed. B Verliezer wedstrijd 4 - Verliezer wedstrijd 2 Veld SCB
Wed. C 13:00 uur Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 3 Veld Pancratius
Wed. D Winnaar wedstrijd 4 - Winnaar wedstrijd 2 Veld SCB
Plaats 7-8 14:00 uur Verliezer wedstrijd A - Verliezer wedstrijd B Veld 2 Pancratius
Plaats 5-6 Winnaar wedstrijd A - Winnaar wedstrijd B Veld SCB
Plaats 3-4 14:45 uur Verliezer wedstrijd C - Verliezer wedstrijd D Pancratius
FINALE 15:45 uur Winnaar wedstrijd C - Winnaar wedstrijd D Veld Pancratius
Wed. 1 Anderlecht - Bayer Leverkusen 4 - 1
Wed. 2 Ajax - Feyenoord 1 - 0
Wed. 3 Sparta - RB Leipzig 2 - 1
Wed. 4 Borussia Dortmund - AZ 1 - 2
Wed. A Bayer Leverkusen - RB Leipzig Bayer WNS -
Wed. B Borussia Dortmund - Feyenoord 1 - 3
Wed. C Anderlecht - Sparta 2 - 1
Wed. D AZ - Ajax 0 - 5
Plaats 7-8 RB Leipzig - Borussia Dortmund Borussia WNS -
Plaats 5-6 Bayer Leverkusen - Feyenoord 1 - 3
Plaats 3-4 Sparta - AZ 1 - 5
FINALE Anderlecht - Ajax 0 - 2